aČlánky - Zdraví a krása

PR články od Vás pro Vás

Zajímáte se o zdraví a životní styl? Chcete vědět jak zhubnout? Jak si udržet mladiství vzhled nebo jak žít zdravě? Na tyto otázky Vám odpoví web zdravi-a-krasa.aclanky.cz.

Namíchejte si své bio müsli na Muslimanie.cz

Mladá Boleslav, 17. října 2011 – Dnes byl spuštěn nový internetový projekt Muslimanie.cz, který svým zákazníkům umožňuje namíchat si své vlastní müsli, složené výhradně z bio ingrediencí. Jedná se o prvního českého výrobce müsli na míru, který se může pochlubit certifikátem BIO.

Zákazníci Muslimanie.cz mají na výběr hned z několika základů müsli, do kterých si mohou přimíchat ingredience dle jejich vlastní chuti. Nechybí různé druhy obilnin, sušeného ovoce, ořechů, semínek či čokoládových specialit. To vše v bio kvalitě. Celkový počet možných kombinací müsli se pohybuje v řádech bilionů, na své si tak přijde opravdu každý. Samotný proces míchání je velice snadný a pojatý zábavnou formou. Každá z nabízených ingrediencí obsahuje detailní popis, reálnou fotografii a informaci o výživové hodnotě. Zajímavostí je možnost každý mix originálně pojmenovat a nechat si daný název natisknout na obal. Ručně namíchané a pečlivě zabalené müsli doručí Muslimanie.cz svým zákazníkům kamkoliv po České republice.

Pro nerozhodné fanoušky müsli je určeno hned několik hotových mixů, připravují se speciální bio müsli pro děti, sportovce či osoby alergické na lepek. Starosti s výběrem vhodného dárku ušetří dárkové poukazy, které je možné po vzoru müsli upravit na míru.

„Přemýšleli jsme nad tím, s čím by se dalo na českém trhu prorazit a shodou náhod jsme natrefili na zprávu o úspěchu zahraničních firem na poli tzv. masové kustomizace. Nápad nabízet zákazníkům produkt, který by byl upravený zcela podle jejich přání nás zaujal a rozhodli jsme se, že zkusíme něco podobného i my,“ říká Jan, mladší z bratrů Kupkových, kteří za projektem Muslimanie.cz stojí. „Müsli je díky vysokému počtu možných přísad ideální volba pro tento druh podnikání, spousta zákazníků navíc není spokojená s nabídkou na pultech klasických obchodů. Výrobci na ingrediencích šetří, kde se dá, a je to znát. My chceme jít jinou cestou. U nás si zákazníci mohou do müsli přidat jen ty suroviny, které mají rádi, a to v takovém množství, které si opravdu vychutnají. Důležitá je pro nás také kvalita jednotlivých složek. V tomto ohledu jsme měli vždy velmi dobré zkušenosti s bio potravinami, od začátku nám tak bylo jasné, že i my se zapojíme do systému ekologické produkce. Nápadů na další rozvoj máme spoustu, věříme, že se nám podaří uspět,“ dodává jeho bratr David.

O Muslimanie.cz

Muslimanie.cz je internetový projekt založený dvěma bratry, který svým zákazníkům nabízí možnost namíchat si své vlastní bio müsli s jedinečnou chutí. K dostání je také řada hotových mixů a dárkové poukazy. Samozřejmostí je doprava müsli po celé České republice. Samotné produkty a možné ingredience si můžete prohlédnout na www.muslimanie.cz.

Kontakt
Jan Kupka
Tel.: 603 832 812
info@muslimanie.cz
www.muslimanie.cz

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zdraví a krása

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*