aČlánky - Zdraví a krása

PR články od Vás pro Vás

Zajímáte se o zdraví a životní styl? Chcete vědět jak zhubnout? Jak si udržet mladiství vzhled nebo jak žít zdravě? Na tyto otázky Vám odpoví web zdravi-a-krasa.aclanky.cz.

Zvětšení prsou bez chirurgického zákroku?

Zdá se Vám název článku jako výkřik budoucnosti? Omyl, plastická chirurgie má nový způsob provádění augmentace. Čtěte více.

Augmentace neboli zvětšení prsou je asi stále nejžádanějším plastickým zákrokem a způsobů jeho provádění je mnoho, ale zvětšení prsou bez chirurgického zákroku je naprostou novinkou. Jedná se o metodu, kdy je Zvětšení prsou prováděno pomocí jehly či tzv. Kanyly, kterou je do prsu vpichován gel na bázi kyseliny hyaluronové, která se doposud využívala pro vyhlazování vrásek či Zvětšení rtů. Nová metoda však neumožňuje zvětšení prsou jako klasická metoda, tedy zvětšení „všech velikosti“, je vhodná spíše pro ženy s menším poprsím a umožňuje zvětšení zhruba o 1 číslo. Nesmírnou výhodou této metody je však její nenáročnost, operace trvá zhruba 60-120 minut a pacientka může do 2 hodin opustit kliniku a nastoupit do fyzicky nenáročné práce téměř okamžitě. Dalším pozitivním aspektem tohoto zákroku je fakt, že operace nezanechá na prsou žádné jizvy a nevyžaduje anestezi, to je asi hlavní důvod, díky kterému bude tato forma operace vyhledávána, navíc pomocí této metody nemusí docházet pouze ke zvětšování poprsí, ale i k jejich tvarování, díky této možnosti se tato metoda stává velice populární v Japonsku, které je proslulé štíhlími ženami s menším poprsím.

Tato forma augmentace má prakticky 2 hlavní nevýhody z níž asi největší je fakt, že efekt není trvalý, ale díky schopnosti lidského těla absorbovat kyselinu hyaluronovou trvá zvětšení přibližně 1,5-2 roky, avšak zákrok lze následně opakovat. Druhou nevýhodou je její cena, zatímco klasické provedení zvětšení prsou stojí cca 50-60 tisíc korun, tato nová forma zvětšení vyjde na 100-120 tisíc. Díky těmto nevýhodám se tak předpokládá, že tato metoda nepřinese větší masový zájem, ale spíše ojedinělí.

I když augmentace je nejžádanějším plastickým zákrokem vůbec, v současné době ji šlape na paty opačný jev, čili Změnšení prsou, které je vyhledávané zpravidla kvůli zdravotním potížím. Velké poprsní často přináší řadu zdravotních nepřijemností, jako je bolest zad, tvorba plísní a ekzémů a mnoho dalších. V současné době však dochází i k estetickému zmenšování za účelem mladistvého vzhledu. Nejdůležitšjší otázkou v této oblasti je správné rozmyšlení a dokonalá informovast o možnostech a následcích plastických operací a zejména výběr kvalitní kliniky.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zdraví a krása

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*